Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177062

Turundusdirektor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- AS Salvest turunduse ja müügi juhtimine ning arendamine;
- turundusstrateegia väljatöötamine;
- turundusplaanide koostamine ja täitmise korraldamine;
- turunduseelarve koostamine ja tulemuste eest vastutamine;
- müügiprognooside koostamine ja analüüs;
- lepingute sõlmimiseks läbirääkimiste pidamine ja lepingute ettevalmistamine juhatusele;
- ettevõtte majandusnäitajate analüüsimine;
- turundusosakonna nõupidamiste läbiviimine;
- uute toodete degusteerimistel osalemine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus;
- turundustööalane kogemus vähemalt kolm aastat;
- algatus- ja organiseerimisvõime;
- meeskonnatöö oskus;
- hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus;
- B-kat. autojuhiload;
- vene keele ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- väga hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- eneseteostuse võimalust;
- kaasaegseid töötingimusi;
- palk kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#177062