Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57206

Turundusdirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on SL Õhtulehe turundustegevuse planeerimine ja elluviimine.
Paljudest tööülesannetest tähtsaimad on:
- promotsioonikampaaniate korraldamine
- turu-uuringute korraldamine
- mainekujundus

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- majandusalast kõrgharidust
- juhtiva töö kogemust reklaami või turunduse alal
- iseseisvust
- head suhtlemisoskust
- head eesti ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Pakume:
- huvitavat ja mitmekesist tööd juhtivas trükimeediaettevõttes
- võimalust ennast teostada ja arendada perspektiivikas valdkonnas
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri hiljemalt 13.01.2006.

Tööpakkumise number
#57206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005

CVKeskus.ee klient

Eesti loetavaim ajaleht

Vaata rohkem