Värsked tööpakkumised

Turundusdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158573

Tööpakkumise number

158573

Töö kirjeldus

• Juhib Microsoft Eesti integreeritud müügi, turunduse, partnerluse ja tegevusplaanide kavandamist ning elluviimist.
• Omab terviklikku ülevaadet ettevõtte turundusest, vastutab eelarvestamise ja raporteerimise eest.
• Edendab koostööd turunduse, müügi, teeninduse ja partnerite vahel, planeerimaks parimat ressursside kasutamist.
• Loob laiahaardelisi kliendikontakte, tõstmaks klientide ja partnerite rahulolu taset.
• Juhib ja arendab marketingimeeskonda.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt 5 aastat kogemust müügi-ja turundusvaldkonnas, eelistatavalt IT sektoris.
* 2-aastane kogemus sarnasel ametikohal rahvusvahelises organisatsioonis on eeliseks.
• Bakalaureuse kraad ärijuhtimises, turunduses või sarnases valdkonnas, eelistatud on magistrikraad.
• Head teadmised Microsofti organisatsioonist, tootestrateegiatest, klientide jaotusest ja ärimudelist on lisaväärtuseks.
• Tugevad juhtimisoskused, teadmised finantsplaneerimisest ja strateegiline mõtlemine.
• Suurepärane suhtlemis- ja esinemisoskus.
• Väga hea inimeste juhtimise oskus.
• Motiveeritus, oskus töötada iseseisvalt.
• Oskus töötada erinevates kultuurides ja organisatsioonides.
• Reisimisvalmidus ning ladus inglise ja eesti keele oskus.

Microsoft Eesti pakub suurepärast võimalust olla kaasatud väga olulisse rolli firma töös, väljakutseid esitavatesse projektidesse kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, töötada kõrge professionaalsusega marketingimeeskonna juhina, karjäärivõimalusi ja konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2008

Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakume ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta, toeatame oma kliente valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.