Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21278

Turundusdirektor ja/või müügijuht (projektijuht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müük vastavalt etteantud ülesandele
turundus komplektsel kujul
klientide ja nende ostumahu säilitamine
ülesannete ja lubaduste tingimuste täitmine, selleks vajalike lahenduste ja teede leidmine
uute klientide leidmine, müügi laiendamine mahuliselt, territoriaalselt ja klinentide suhtes
enetäiendus ja selle praktiline rakendamine
oma töö organiseeritud ja plaanipärane tegemine, selge aruandlus
alluvate töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

tehnikatoodetes orienteerumine
arenemis- ja õppimisvõime
eesti, vene ja inglise keel, võõrkeeled suhtlustasandil
kutsumus müügitööks
esinduslikus, sisendus- ja kontaktivõime
soov mitmeaastaseks koostööks
organiseerimisvõime, alluvate töö suunamine
arvuti- ja autooskus (loomulikult)

Kasuks tuleb
vastav töökogemus
ehitusturu tundmine
vastav haridus
täiendav keeleoskus

Ettevõte pakub

tegevus- ja arenemisvõimalusi töös ja esesetäienduses
töötasu vastavalt töötulemustele, ka erisoodustusi
väljaõpet, sest töö nõuab mõõdukas mahus erioskusi
meeldivat ja nõudlikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#21278

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. aprill 2001
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem