Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70275

Turundusassistent/vastuvõtusekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte kliendiürituste ettevalmistamine (üritusturundus);
- siseürituste ettevalmistamine (kohtade broneerimine ja planeerimine);
- vastuvõtusekretäri ülesanded (telefonile vastamine, külaliste vastuvõtmine, kirjavahetuse haldamine) (pool tööajast)
- arvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
- kontoritarvete tellimine

Ootused kandidaadile

- eelnevat töökogemust assistendi või sekretäri ametikohal ja erialast ettevalmistust;
- initsiatiivikust ja iseseisvust tööülesannete täitmisel;
- positiivsust ja abivalmidust
- väga head inglise keele oskust (suuline ja kirjalik)

- arenemisvõimalusi pakkuvat tööd suures rahvusvahelises kontsernis;
- meeldivat ja toetavat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#70275