Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193650

Tööpakkumise number

193650

Töö kirjeldus

Viimsi Peokeskuse ja restorani turundamine, ettevõtte juhi assisteerimine turundusküsimustes. Turundusplaani koostamine. Kontaktide loomine uute
võimalike klientide ja partneritega. Klientidega suhtlemine ja ka müük. Võimalus töötada ka hooajaliste festivalide, Tivoli Tuuri ja Tsirkuse Tuuri
turundamisel

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma kollektiivi noort hakkajat turundusasistenti, kellei oleks eelnevalt sama ala töökogemus ja kontaktid. Kasuks tulevad inglise, vene ja soome
keele oskus ja oma auto. Töökoht sobib vabale, vallalisele ja sõltumatule naisterahvale. Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Huvitavat töökeskkonda, tulemustest sõltuvat palka ja suures koguses tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
29. märts 2010

2006.a. avasime "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses avame 1. mail itaalia restorani Il Coccodrillo. Hoones on veel
12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.
Korraldame festivale, etendusi ja kontserte. Meie sidusettevõtted tegelevad Tivoli Tuuri ja Tsirkuse Tuuri korraldamisega. Vaata ka virtuaaltuuri
www.peokeskus.ee!