Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753645
Veebipõhine värbamine

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Soovime, et meie meeskonnas oleks üks liikumapanev abijõud, kes hoolitseks oskuslikult selle eest, et kõik planeeritud asjad saaksid tehtud ja meie inimesed oleksid hoitud. Turundusassistendina haldad grupiüleseid brändimaterjale ja veebilehte ning oled meie turundus- ja personaliosakonna hindamatu abiline. Sul on võimalus oma tööga anda enda panus mitmesuguste põnevate projektide, meeleolukate siseürituste ja paljude osalejatega konverentside õnnestumisele.

Ootused kandidaadile

Oled Unimedi uus turundusassistent, kui:

  • sul on huvi turunduse vastu ja soovid erialaselt areneda;
  • väljendad end oskuslikult nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb ka hea visuaalne tunnetus ning oskus luua lihtsamaid kujunduslahendusi;
  • oled initsiatiivikas asjaajaja, kelle oskusliku organiseerimisvõime abil saab kõik vajalik lahendatud;
  • oled avatud ja loov, kuid mõistad ka korrektsuse ja täpsuse olulisust.

Unimedis ootab sind ees toetav ja inspireeriv meeskond ning pidevalt arenev ja kasvav ettevõte. Sinu hea töö teeb rõõmsaks nii meie patsiendid kui meeskonna ning aitab kaasa suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisele. Pakume Sulle loovust toetavat paindlikkust ja võimalusi enesearenguks. Töökoht asub Tallinnas, aadressil Lelle 24.

Tööpakkumise number
#753645

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem