Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144535

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on seotud Soomes asuvate äriklientidega ja selle sisuks on müüki toetav tegevus: andmebaasi täiendamine ja korrigeerimine,
Lisaks eelnevale ootame sinult ka Eesti kontori abistamist vastavalt vajadusele (meie teenust tuvustava materjali saatmine klientidele nii otseposti kui interneti kaudu)

Ootused kandidaadile

Keskhariduse olemasolu on miinimum, kasuks tulevad klienditeenindusega seotud keskeriharidus või bakalaureuseõpingud.
Kohustuslik nõue on hea soome keele oskus suhtlustasandil ja hea soome kirjakeele oskus - palume tungivalt kandidaatidel, kel see puudub,mitte kandideerida!

TEMP-TEAM-i Tallinna kontor kaasaegses ja hubases keskkonnas Tartu maanteel.

Lisainfo

Töö on osalise tööajaga - mingil määral võimalik teha ka kodus.
Tööaeg ja palk kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#144535

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem