Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194633

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Eesti ja Läti ettevõtete kaardistamine;
* Turunduskampaaniate tekstide koostamine/ tõlkimine;
* Kontori assistendi ülesanded (kohvi, kontoritarbed jne.)

Ootused kandidaadile

* Assistendi kogemus min. 3 aastat;
* Kõrgharidus;
* Eesti ja vene keele oskus perfektsel tasemel (töö hõlmab tõlkimistööd);
* Inglise keele oskus suhtlustasemel väga suureks plussiks;
* Kontori tavaprogrammide (ka Excel) oskus.

Põhipalk 8000.- bruto + boonus, kui tood ka ise uusi kliente (boonus on iga uue kliendi eest).

Tööpakkumise number
#194633