Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209372

Tööpakkumise number

209372

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on turundusosakonna assisteerimine ja eduka koostöö korraldamine Seesami teiste osakondadega. Assistendi peamisteks tööülesanneteks on reklaamikampaaniate läbiviimise toetamine, reklaammaterjalide ja -kingituste tellimine ning kliendi- ja personaliürituste korraldamine. Lisaks haldab assistent kodulehte ja Facebooki kontot, koostab artikleid ja kliendikirju, vastab klientide ja partnerite infopäringutele/sponsorlustaotlustele ning korraldab/tellib turu- ja kliendiuuringuid.

Töö on tähtajaline.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled loova mõtlemisega, abivalmis ja aktiivne suhtleja ning omad eelnevat assisteeriva töö kogemust (soovitavalt turundusvaldkonnas). Hea kandidaadina omad kõrgharidust, mis võib olla ka omandamisel. Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keelt ja heal tasemel inglise keelt, kasuks tuleb, kui valdad soome keelt suhtlustasandil. Kuna puutud igapäevaselt kokku Microsoft Office'i põhiprogrammidega, peab Sinu arvutikasutamise oskus olema piisavalt heal tasemel.

Sul on võimalus teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja enesetäiendamise võimalust, meeskonna tuge sisseelamisel ning motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu.
Seesamist leiad sõbraliku ja positiivselt mõtleva kollektiivi.

Lisainfo

Kirjuta meile, mis Sind motiveeris kandideerima.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus. Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on turuosa poolest suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.