Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323940

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Turundusmeeskonna tegevuste toetamine.
- Reklaam-, turundus-, müügi- ja koolitusmaterjalide väljatöötamine koostöös turundusjuhiga.
- Aktiivne osalemine kampaaniate väljatöötamisel.
- Vajadusel reklaammaterjalide tekstide koostamine ja redigeerimine.
- Veebilehe, blogi ja e-poe haldamine ning arendustegevuses osalemine.
- Tõlkematerjalide haldamine, vajadusel ka tõlgete sisestamine kujundusmaterjalidele.
- Osalemine esindusürituste (messid, kliendiüritused jne) ja suuremate projektide ettevalmistustöödes.

Ootused kandidaadile

- Turundusalane kõrgharidus, selle omandamine lõppjärgus ja/või eelnev töökogemus turundusassistendi ametikohal.
- Väga hea organiseerimisvõime, oskus töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt.
- Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt, hea soome keele oskus on oluliseks eeliseks.
- Kogenud kontoritarkvara (Word, Excel, PowerPoint) kasutaja, kasuks tulevad baasteadmised kujundusporgrammide käsitlemisel.
- Oskus planeerida efektiivselt oma aega, seada eesmärke ja püstitatut ellu viia.
- Kohusetundlikkus, täpsus, initsiatiivikus, soov õppida ja areneda.

Tööd rahvusvahelises ettevõttes, head arenemis- ja karjäärivõimalust.
Huvitavat, vaheldusrikast ja loomingulist tööd iluvaldkonnas.
Meeldivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda.
Motiveerivat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#323940

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2013

Salonshop Baltic AS tegeleb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes hulgimüügiga juuksurisalongidele ja ilupoodidele. Meie tuntumad kaubamärgid on TIGI, JOICO, RICH Hair Care, ORGANIC Colour Systems, Alterna, Tangle Teezer jne. Antud valdkonnas oleme suurima käibega ettevõte Balti riikides.

Vaata rohkem