Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 49034

Tööpakkumise number

49034

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk:
- turundusstrateegia ja –taktiga välja töötamine, AS-i Saku Metall toodete reklaamistrateegia (turukommunikatsiooni põhimõtete) välja töötamine ning nende täitmise jälgimine.

Vastutusvaldkonnad:
- Koostöös firma juhtkonnaga turundusstrateegia ja –taktiga välja töötamine
- Turu-uuringud
a. vajaduse määramine, kavandamine
b. läbiviimise organiseerimine
c. tulemuste analüüs ja kasutamine
d. valmis turu-uuringute sisseostmine (vastavalt vajadusele)
e. konkurendi toodete analüüs vs. AS-i Saku Metall tooted
- Suhtlemine avalikkusega
a. koostöös PR agentuuriga vajalike teemade välja selgitamine ja avalikkuse arvamuse kujundamine (firma hea nime kujundamine, juhatava meedia rolli tähtsustamine jne)
b. jooksvate uudiste kajastamine
c. meedia monitooring (mida konkurendid teevad)
d. PR teadete kooskõlastamine juhatajaga või NK esimehega.
- AS-i Saku Metall toodete reklaamistrateegia (turukommunikatsiooni põhimõtete) välja töötamine ning nende täitmise jälgimine
a. uksed
b. aknad
c. ….
d. muud tooted
- Aasta turunduseelarve koostamine koos müügidirektoriga, eelarvest kinnipidamise jälgimine
- Turuinfo kogumine LRP (Long Range Plan) protsessi käigus ja turu kaardistamine firma tegevuse positsioneerimiseks ja arendamiseks
a. AS-i Saku Metall toodete areng 5 aasta perspektiivis
b. majanduse, reklaamituru, infomeediaturu jne areng Eestis 5 aasta perspektiivis.
- Firmasisene koolitus reklaamituru osas
a. uutele müüjatele
b. jooksvalt kõikidele müüjatele (kampaania alguses jne)
- Turukommunikatsioonipõhimõtted firma töötajatele firmasiseseks suhtlemiseks
- Messidel osalemise organiseerimine
- Kodulehe haldamine
- Vastavalt vajadusele uute töötajate värbamisel osalemine
- Müügitoetusmaterjalid, ärikingitused

Vastutus:
- turundus- ja reklaamistrateegia täitmise, turunduseelarve koostamise ja sellest kinnipidamise ning avalikkusega suhtlemise eest.

Nõudmised kandidaadile

- Kesk-eri või kõrgharidus
- Eelnev töökogemus müügi ja/või turundusvallas
- Keeleoskus: eesti keele korrektne valdamine
vene keel heal suhtlustasemel
inglise keel heal suhtlustasemel
soome keel heal suhtlustasemel

Isiksuse omadused:
- Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, pingetaluvus, viisakus, lojaalsus, töökus, iseseisev otsustusvõime

- Soovitav autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • professionaalset meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • täiendkoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2005
Kuulutus sisestati:
4. august 2005

AS Saku Metall alustas tegevust 1991. aastal, olles üks esimesi metalluste valmistajaid Eestis. Praegu on tootmises korteri turvauksed, maja välisuksed, tehniliste ruumide või abiruumide siseuksed, lükand- ja tuletõkkeuksed ning tõstuksed nii tööstushoonetele kui ka garaažidele. Avatäidete valikusse kuuluvad metallaknad, samuti terasprofiiltoodetena uksed, fassaadid või vaheseinad. Pakume avatäidetele lukke, lukusüsteeme ning liugustele kaasaegseid kandesüsteeme.

AS Saku Metall esindus Lätis on SIA Saku Metals ja koostööpartnerid on ka Venemaal, Soomes ning teistes Läänemere regiooni maades.
Hetke seisuga töötab ettevõttes 240 inimest.