Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86261

Tööpakkumise number

86261

Töö kirjeldus

Turundusjuhi assisteerimine.
Aruandluse koostamine ja analüüsimine.
Kliendi-ja tooteürituste organiseerimine.
Kampaaniate-väljapanekute kontroll.

Nõudmised kandidaadile

  • Kui sa omad töökogemust turunduse valdkonnas või omad turundusalast haridust;
  • Kui sa räägid väga heal tasemel eesti ja inglise keelt;
  • Kui sa oled aktiivne, initsiatiivikas ja armastad pidevalt midagi organiseerida;
  • Kui sa oled abivalmis ja meeldib assisteerida;
  • Kui sa omad juhilube ja võimalust sõiduauto kasutamiseks;
  • Kui sa pead vastu ka pingelistes olukordades;
Siis sind me just otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände turundavas firmas, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.
Isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsioon.

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäe tee 55a, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Alates 2006. aasta septembrist omab AS Prike esindusõigust Eestis tubakatoodetele: Barcaly, Vogue, Kent.