Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190957

Tööpakkumise number

190957

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimaid ja luksuslikemaid alkoholibrände turundava ja müüva ettevõtte Turundusjuht otsib endale aktiivset, ambitsioonikat ja kohusetundlikku assistenti.
Turundusassistendi peamisteks tööülesanneteks on Turundusjuhi assisteerimine erinevate presentatsioonide ettevalmistamisel, analüüside koostamisel ning lisaks erinevate jooksvate Turundusjuhi poolt püstitatud ülesannete täitmine. Samuti on turundusassistendi töökohustuseks pidev toodete hindade monitooring turul, erinevate ürituste korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja inglise keelt, suhtlustasandil vene keelt;
  • Kui Sa omad või omandad majanduse- või turundusalast kõrgharidust;
  • Kui Sa omad varasemat töökogemust projektijuhtimise või turunduse valdkonnas;
  • Kui Sa oled väga hea suhtleja;
  • Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
  • Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
  • Kui Sa omad B-kategooria juhilube;
Siis sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda.
Arendame töötajast joogieksperdi!

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2010

AS Prike on 18-aastase kogemusega kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma. AS Prike tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid: Hennessy, Moet& Chandon, Captain Morgan, Johnnie Walker, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Ettevõttes töötab üle 80 inimese.
Täiendav info www.prike.ee.