Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57173

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Turundus- ja müügiplaanide koostamine,elluviimine ja jälgimine.
  • Turu- ja konkurentsisituatsiooni analüüs
  • Turunduskampaaniate planeerimine ja läbiviimine ning nende kampaaniate tasuvuse analüüsimine.
  • Reklaamistrateegia ja müügitoetuskontseptsiooni väljatöötamine ja teostamine (s.h. degustatsioonide organiseerimine ja jälgimine)
  • Hinnakujunduse teostamine ja jälgimine.
  • Turunduseelarve koostamine.
  • Sponsorluse kordineerimine
  • Turundunduskommunikatsiooni korraldamine (s.h. tootetutvustuste korraldamine firmasiseselt ja –väliselt, üritusturundus).

Ootused kandidaadile

  • turundusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • hea stressitaluvus
  • huvi turundusvaldkonna vastu
  • hea inglise keele oskus
  • hea vene keele oskus
  • soovitavalt erialane töökogemus
  • edasipüüdlikkus
  • kõrge saavutusvajadus

Kasuks tuleb töökogemus toiduainetööstuses.

Ettevõte pakub

  • motiveerivat palka
  • sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi
  • erialast arenemisvõimalust rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#57173

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005

OÜ Vichiunai Baltic on külmutatud ja jahutatud toiduainete müügiga tegelev ettevõte. OÜ Vichiunai Baltic müügiosakonnas töötab müügijuht, 12 piirkondlikku müügiesindajat, 3 müügiassistenti.

Vaata rohkem