Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323742

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

turundusmaterjalide ettevalmistamine,
turunduskanalite haldamine ( koduleht, sotsiaalmeedia)

Ootused kandidaadile

omad turundusalast haridust või eelnevat töökogemust turunduse valdkonnas
sul on ideid, oskad neid ellu viia, sulle meeldib tegutseda
huvitud tehnikast
ausus,täpsus ja kohusetundlikkus
kujundus- ja disainierialane töökogemus
tead, mis on HTML,PHP

Ettevõte pakub

head töökeskkonda
noort sõbralikku kollektiivi
stabiilset tööd ja sissetulekut
põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu

Lisainfo

Otsime meeskonnamängijat Oomipoodi, kellel võimalus areneda turundusjuhiks.

Tööpakkumise number
#323742

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2013

Elektroonikakomponente, -seadmeid ja -tarvikuid müüv firma. Ettevõtel on viis kauplust üle Eesti.

Vaata rohkem