Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344442

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

turundustegevuste ja kampaaniate haldamine;
reklaaminfomaterjalide koostamine;
kliendiürituste assisteerimine ja organiseerimine;
reklaamkingituste ja reklaammaterjalide tellimine;
suhtlemine meediaga;
reklaamtekstide koostamine;

Ootused kandidaadile

Töökogemus turunduses, min 2 aastat (B2B)
Väga heal tasemel eesti, inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
Kohusetundlikkus ja täpsus
Oled aktiivne suhtleja, iseseisev ja hea õppimisvõimega

Ettevõte pakub

Põnevad tööd
Konkurentsivõimelist palka
Karjäärivõimalust
Noort ja energilist kollektiivi

Tööpakkumise number
#344442

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
30. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

KLG Eesti AS on ettevõte, mille tegevusalaks on era- ja juriidiliste isikute vara kolimine. Ettevõtte on 20 aastase kogemusega teeninduse valdkonnas ja koosneb usaldusväärsest ning professionaalsest meeskonnast. Firma põhieesmärk on kvaliteetne ja kiire teenindus ning personaalne lähenemine vastavalt kliendi vajadustele.

Vaata rohkem