Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125949

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusassistendi peamine eesmärk on läbi turundustegevuse assisteerimise toetada ettevõtte erinevate kaubamärkide käibe ja kasumieesmärkide saavutamist.

Hansabuss annab Sulle võimaluse:

  • turundustegevust assisteerida ning arendada
  • turundus- ja müügikampaaniaid ettevalmistada ning läbiviia
  • osaleda turundusplaani ja –strateegiate koostamisel ja rakendamisel
  • suhelda reklaamiagentuuride ja koostööpartneritega
  • hallata erinevate kaubamärkidega seotud kodulehekülgi ning püsikliendiandmebaasi
  • korraldada ettevõtte kliendiüritustel ja messidel osalemist
  • kliendirahulolu uuringuid planeerida ja läbiviia

Ootused kandidaadile

Hansabuss ootab Sinult:

  • eelnevat töökogemust turundus, meedia ja/või reklaamialal
  • väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust nii eesti kui inglise keeles, vene keele oskust suhtlustasandil
  • loomingulisust, paindlikkust, koostöövalmidust
  • iseseisvust, initsiatiivikust, ajaplaneerimisoskust
  • head pingetaluvust

Ettevõte pakub

Hansabuss pakub Sulle:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • noort, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • koolitusvõimalusi
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#125949