Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126071

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- osalemine turundusstrateegia väljatöötamises
- turundusplaanide koostamine ja elluviimine
- igapäevase reklaamitöö ja kampaaniate koordineerimine
- reklaammaterjalide ettevalmistamine ja tellimine
- turundusürituste ja - projektide planeerimine, organiseerimine ja analüüs ning aruannete koostamine
- kliendiürituste korraldamine
- osalemine uute toodete väljatöötamisel

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus
- kõrgharidus turunduse või reklaami alal
- väga hea eesti keele ja hea inglise ning vene keele oskus
- arvuti kasutamise oskus: Microsoft Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
- hea suhtlemis- ja koostööoskus, kohusetundlikkus
- kreatiivsus, algatus- ja analüüsivõime
- inimeste kaasamise oskus ja hea organiseerimisvõime
- aktiivne ja positiivne eluhoiak
- avar silmaring
- iseseisvus ja otsustusjulgus
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- ametialast täiendkoolitust ning tootekoolitusi
- meeldivat töökeskkonda
- eneseteostuse võimalust
- konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#126071