Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202493

Tööpakkumise number

202493

Töö kirjeldus

• turundus- ja kommunikatsiooniplaanile vastavate reklaamikampaaniate ja kampaaniaürituste läbiviimine – plaanide kokkupanemine, suhtlemine koostööpartneritega, järelanalüüside tegemine
aktiivne müügiprotsessis osalemine
• veebilehtede toimetamine ja– uudised, pildigaleriid, tooteinfo, tootelehed
• siselehe (intraneti) toimetamine ja arendamine
Uudiskirjade koostamine
• reklaammaterjalide koostamine ja valmistamine
• tootearendusprotsessis osalemine – uute toodete väljatöötamine, paketeerimine, hinnastamine
• ettevõtte osalemine avalikel üritustel (messid, konverentsid, reklaamüritused jms)
Statistika analüüs ja kokkuvõtete tegemine
Lihtsamate kujundustööde teostamine
Omab head ülevaadet reklaamikanalitest (sh ka kaasaegsed kanalid AdWords, Twitter, Facebook)

Nõudmised kandidaadile

Turundusspetsialisti ametikohale ootame kandideerima elurõõmsat ja kreatiivse mõtlemisega inimest, kes omab väga häid turundusalaseid teadmisi (turuanalüüs, tootejuhtimine, CRM, branding, samuti tunneb mõningaid kujundusprogramme) ning kes naudib oma tööd uute ideede genereerimisest kuni tööde teostamiseni välja.
Turundusassistent omab vähemalt 2 aastat töökogemust turunduse valdkonnas, omab väga head väljendusoskust nii kõnes kui kirjas ning tunneb ennast tugevalt nii eesti- kui inglise keeles. Ta on väga hea analüüsi- ja algatusvõimega ning tulemustele orienteeritud.

ERPLY tiimil on pakkuda Sulle suurepärast eneseteostuse võimalust kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes. Pakume suurepärasid töötingimusi, motiveerivat põhipalka ning tulemustest sõltuvat lisatasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. august 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2010
Lisainfo palga kohta:
töötasu kokkuleppel

ERPLY tegeleb majandustarkvara ja kassalahenduste tootmise, konsulteerimise ja müügiga. ERPLY lahendusi kasutab üle 1500 ettevõtte Eestist, Suurbritaniast ja USA'st. Plaanime laiendada oma müügiorganisatsioone Eestis ja mujal riikides. Ootame Sind oma tiimi!