2023-08-23 14:48:55

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime inimest, kes ei karda muutusi ning intensiivset tööd, kellele meeldib mitmekesisus, kiirus ja kohusetundlikkus. Sinu tööülesannete hulka kuulub veterinaaria- ja loomakasvatusalaste tekstide tõlkimine, artiklite ja müügitekstide loomine, kodulehtede, tooteinfosüsteemi ja sotsiaalmeedia administreerimine. Saad kaasa rääkida turundusstrateegia ja -tegevuste kujundamisel ning neid igapäevaselt ellu viia.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui

  • oskad luua köitvat ja korrektset teksti nii eesti kui inglise keeles
  • oled süsteemne, analüüsiv ning osav plaanija;
  • Sinu tegutsemisviis on sõbralik, suunatud lahendustele ja koostööle ka keerulistes olukordades.

Edukal kandideerimisel tuleb kasuks:

  • kõrgharidus keeleteadustes või turunduses;
  • varasem kogemus inglise-eesti-inglise tekstide tõlkimisel; artiklite kirjutamisel;
  • projektijuhtimise oskus ja kogemus;
  • varasem kogemus sotsiaalmeedia ja kodulehtede administreerimisega.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust töötada sõbralikus ja toetavas kollektiivis. Töö on paindlik ja töövahendid suurepärased. Töö saab olema loominguline ja rutiinivaba – lubame, et igav Sul meie juures ei hakka. Tagatud on arenguvõimalused, tööalased väljakutsed ning loomulikult konkurentsivõimeline palk.

Kandideerimiseks saada oma CV ning lühike, poole lehekülje pikkune motivatsioonikiri inglise keeles, miks arvad, et sobid sellele ametikohale.

Ootame Sinu kandideerimisavaldust e-posti aadressile livia.rankson(at)dimedium.ee hiljemalt 3. veebruariks; teemareale palun märgi „Turundusassistendi konkurss“.