Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320486

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Veebilehtede ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine
- Koolituste, sündmuste ja kampaaniate ettevalmistamine ja haldamine
- Infomaterjalide disain ja reklaamtekstide kirjutamine veebis ja paberkandjatele
- Ürituste toimumiseks vajaliku inventari soetamine
- Hinnapakkumiste võtmine ja vajalike ostude tegemine
- Suhtlemine klientidega ja vajadusel registreerimine joogatundidesse, kursustele ja saalide ettevalmistamine
- Erinevate projektide juhtimine ja juhtimisel, assisteerimine motiveeritult ja vastutustundlikult
- Loominguliste ja ainulaadsete ideede väljapakkumine küsimuste lahendamisel ja projektide arendamisel
- Juhatuse ja meeskonna assisteerimine kõikide ettevõtmiste juures

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Baasteadmised mõne kujundusprogrammi kohta (nt Photoshop, Indesign, Illustrator)
- Hea tehniline taip ja huvi veebilehe sisuhaldamise vastu
- Sorav ja väga heal tasemel eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas (töökeel osaliselt inglise keel)
- Enesekindlus, julgus ja avatus klientide ja meeskonnaga suhtlemisel
- Loov mõtlemine
- Soov kanda vastutust ja tegutseda nutikalt
- Võime iseseisvalt ülesandeid täita, neid ette näha ja prioritiseerida
- Valmidus töötada vajadusel hilisõhtutel ja nädalavahetustel
- Väga hea arvutioskus
- Vajalik vähemalt paariaastane pühendumise soov
- B kategooria juhiluba
- Töökogemus assisteerimises, arvutiga töötamises ja klientidega suhtlemises

Kasuks tuleb
- huvi Bhairava Yoga tegevuste vastu
- vene keele oskus kõnes

- Pakume tööd ainulaadse tegevusvalkonnaga kasvavas ettevõttes
- Rahalisi boonuseid tulemusliku töö eest juba katseajal
- Mitmekesisust pakkuvat tööd
- Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
- Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
- Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
- Võimalust kasvada juhiks ettevõtte sees

Lisainfo

Täistööaeg E-R 9:15-18:15. Tuleb arvestada lisatundidega eriürituste ja kursuste ajal. Täpsemalt peaks arvestama paari reede õhtuga kuus (kuni
keskööni) ja umbes ühe nädalavahetusega (L-P 8:00-22:00) kuus. Ületunnid tasustatakse! Töökoht ei sobi üliõpilastele!

Tööpakkumise number
#320486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 560 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
20. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Katseajal töötasu 560 EUR bruto. Boonuse võimalus ka juba katseajal!

Bhairava OÜ on kasvav ettevõte, mille peamiste tegevusvaldkondade hulka kuuluvad Eesti suurima joogakooli Bhairava Yoga juhtimine ja arendamine, e-poe haldamine ja arendamine, vaimsete jooga- ja seiklusrännakute korraldamine Aasiasse ja mujale, ettevõtetele suunatud koolituste korraldamine ja palju muud. Bhairava on dünaamiline ja huvitav ettevõte, kus meeskond on lahe ja kokkuhoidev. Otsime uut meeskonnaliiget!

Vaata rohkem