Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290213

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on Bauhofi tootekataloogide koostamine ja otsepostituste korraldamine, sisemeedia haldamine ning turundusosakonna assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on kõrgharidus (võib olla lõpetamisel), väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, eelnev töökogemus assistendina või turundusvaldkonnas. Töö nõuab väga head eesti keele oskust, samuti väga head Exceli kasutamise oskust. Kasuks tuleb vene keele tundmine suhtlustasandil.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasneb võimalus eneseteostuseks ja väärtuslike töökogemuste omandamiseks.

Tööpakkumise number
#290213

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2012
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2012

Rahvusvahelisel DIY-kaubanduskontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplusekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu ka kõige nõudlikumale tarbijale kaheteistkümnes kaupluses Eestis ning viies kaupluses Leedus.
Kui otsid head töökohta ning tahad oma turundusteadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina see, keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.

Vaata rohkem