Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56575

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* koostöö reklaami- ja meediavahendusbürooga
* brandist lähtuvate reklaamide teostus
* turundusstrateegia ja turunduseelarve koostamise protsessis osalemine
* otsepostituse organiseerimine
* koduleheküljele info vahendamine
* konkurentide tegevuse analüüs
* pressiteadete koostamine ja levitamine
* turundustegevuse info liikumise tagamine
* kampaaniate korraldamine vastavalt kokkulepitud eeskirjadele
* väljatöötatud reklaamide ja visuaalide kooskõlastamine ning kinnitamine

Ootused kandidaadile

*Huvi ja praktiline kokkupuude turundusvaldkonnaga
*Aktiivne ellusuhtumine ja organiseerimisvõime
*Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
*Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
*Valmisolek esialgu töötada tähtajalise töölepinguga (kuni september 2006)

Ettevõte pakub

INCHCAPE MOTORS PAKUB:
Inchcape Motors on kiiresti arenev ettevõte, kus tublile turundusassistendile püütakse leida uusi väljakutseid ka pärast tähtajalise lepingu lõppemist.

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA ASSISTENT(TURUNDUS/REKLAAM). ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Tööpakkumise number
#56575