Turundusassistent (tähtajaline)
Tööpakkumise number #682169
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

DPD Eesti AS
Jüri / Aruküla, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu vastutusalasse kuuluvad:

  • klientidega ühiste turundus- ja müügikampaaniate korraldamine
  • ettevõtte väliskommunikatsiooni koordineerimine koostöös partneriga (sh pressiteated, otsepostitused)
  • DPD turundus- ja müügimaterjalide koostamine ja kokkupanek
  • DPD kodulehekülgede administreerimine
  • sisuturunduse läbiviimine, tulemuste analüüs ja jätkutegevuste planeerimine
  • paki – ja aluste veoturu monitooring ja analüüs

Ootused kandidaadile

Sa saad selle tööga hästi hakkama, kui:

  • Oled turundusalase haridusega või seda omandamas
  • oled loov, kiire ja analüütilise mõtlemisega, suudad kiirelt kohaneda muudatustega
  • Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid ning lisaks oled aktiivne ja hea suhtleja
  • valdad inglise keelt sama hästi kui eesti keelt
  • ja mis kõige tähtsam: oled ise "Teeme Ära" suhtumisega!

Tööandjana pöörame me väga suurt tähelepanu töö- ja eraelu tasakaalule, enamus meie soodustusi on kokku pandud seda silmas pidades. DPD huvides on pakkuda töötajatele töö juures piisavalt väljakutseid ja põnevaid ülesandeid. Seda aga selliselt, et ka pärast tööd oleks veel sära silmis ning jaksaks minna trenni või kinno või lastega mänguväljakule.

Tööpakkumise number
#682169

Jüri / Aruküla, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2021
Turundusassistent (tähtajaline) Turundusassistent (tähtajaline)

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel.

DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel – just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.

Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk „Teeme ära!“ suhtumist.

DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.

Vaata rohkem