Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220773

Turundusassistent / Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusassistendi/kujundaja ülesandeks on igapäevaselt aidata nii tehniliselt kui ka loovalt erinevate turundusmaterjalide kujundamisel ja koostamisel, aitad
koostada ka ettevõttesiseseid juhendeid tootmisele. Tegeled pea kõigega alates fototöötlusest kuni trükiks ettevalmistamise ning valmistrükiste
komplekteerimiseni ning assisteerid jooksvalt müügimeeskonda, haldad mahukat pildi- ja tooteinfopanka. Sinu sõpradeks saavad tootekataloogid, messide
ettevalmistus, tooteinfolehed ja kõikvõimalikud muud trükised, samuti veebirakendused. Ja kõige selle juures oled Sa jätkuvalt positiivse, Can Do!
suhtumisega.

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, täpsus, kiirus ja pingetaluvus;
  • Valmisolek aeg-ajalt pikemateks tööpäevadeks ning võime töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt;
  • Adobe Illustrator, Adobe InDesign ja Adobe PhotoShop väga heal tasemel. Muude kujundusprogrammide ning Adobe perekonna tundmine tuleb kasuks;
  • Väga head oskused ja teadmised fototöötlusest ja trükiettevalmistusest;
  • Inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Kasuks tulevad ka
  • Tehniline taip ja teadmised tootmisest;
  • Teadmised fotograafiast;
  • Teadmised veebist ja veebikujundusest ja -rakendustest;
  • Teadmised 3D modelleerimisest ja AutoCadist;
  • MS Exceli tundmine;
  • Kunstivaist ning rõõm nokitsemisest ning soov areneda koos rahvusvahelise ettevõttega.

  • Mitmekülgset, pingelist, huvitavat ja rohkeid väljakutseid nõudvat tööd kiiresti arenevas, oma ala juhtivas rahvusvahelises ettevõttes.
  • Toredat rahvusvahelist kollektiivi.
  • Aeg-ajalt põnevaid erialaseid välislähetusi.
  • Suurepäraseid arengu- ja karjäärivõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus soovitavalt koos motivatsioonikirja, elektroonilise portfolio ja palgasooviga. Võtame ühendust vaid
järgmisesse vooru edasipääsenutega ning tugevaimatel kandidaatidel palume vajadusel teha ka lühike proovitöö.

Tööpakkumise number
#220773

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. märts 2011
Kuulutus sisestati:
1. märts 2011

AS Fleming on Eesti suurimaid ja edukamaid pehme mööbli tootjaid. Meie tehased asuvad Tallinnas, Leedus ja Poolas ning meie turgudeks on põhiliselt suured
edasimüüjad Euroopa Liidus.

Vaata rohkem