Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35698

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

* välisklientidega suhtlemine
* tellimuste vastuvõtmine ja sisestamine
* väliskülaliste teenindamine
* vastuvõttude ja välisreiside korraldamine

Ootused kandidaadile

* head soome keele oskust
* head arvutikasutamise oskust
* korrektsust, täpsust ja vastutustunnet
* kohanemisvõimet ja head stressitaluvust
* algatusvõimet ja usaldatavust
* esinduslikkust

* huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas, mis võimaldab oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada
* mugavat ja kaunist töökeskkonda hiljuti valminud kaasaegses tehases
* konkurentsivõimelist palka
* karjäärivõimalust

Lisainfo

Asukoht: Laagri, Harjumaa

Tööpakkumise number
#35698