Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191545

Tööpakkumise number

191545

Töö kirjeldus

toodete kampaaniad ja hinnakujundus
aktiivne suhtlemine hankjatega kampaaniate läbiviimisel
suhtlemine tanklatega info edastamise eesmärgil
tankla kaupluste tooteväljapanekute kordineerimine ja muutmine vastavalt hooajalisusele
kampaania ja sortimendipakkumiste kostamineTurunduskampaaniate planeerimine, läbiviimine ja tulemuste analüüs
hinnavõrdluste ja turuolukorra analüüs
müügiaruannete koostamine ja andmete sisestamine

Nõudmised kandidaadile

majandus- või turundusalane kõrgharidus
vähemalt kolmeaastane jaemüügi alast kogemust
väga head vene ja eesti keele oskust
head suhtlusoskust ning tugevat stressi taluvust

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu ja boonuseid
erialast koolitust
võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2010
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2010

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1993. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 34 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust sõidukijuhtidele, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.