Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69402

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusassistendi tööülesanneteks on turundusvaldkonna tehniliste ja jooksvate küsimuste täitmine.

Ootused kandidaadile

  • oled koostöövalmis ja hea suhtleja
  • oled täpne ja kohusetundlik
  • oskad inglise keelt suhtlustasandil
  • oskad kasutada arvutit

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
  • autojuhilubade olemasolu
  • pingetaluvus ja energilisus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Palun märkida märksõnaks "turundusassistent"

Tööpakkumise number
#69402