Värsked tööpakkumised

Turundusassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35236

Tööpakkumise number

35236

Töö kirjeldus

Turundusassistendi rolliks on abistada meie müügiinimesi nende igapäevases töös. Koordineerida reklaammaterjalide koostamist, korraldada kliendiüritusi ning osaled messidel osalemiste ettevalmistamisel. Turundusassistent teeb koostööd kontserni turundustiimiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima aktiivset ning loova mõtlemisega turundusalase (rakendusliku) kõrgharidusega, soovitavalt ka vastava töökogemusega inimesi. Tööülesannete edukaks täitmiseks peaks tulevane turundusassistent lisaks heale eesti keelele oskama suhelda ja kirjutada ka inglise keeles (soome ning vene keele oskus tuleb kasuks). Eeldame nii meeskonnatöö kui iseseisva töö oskust ja tahet.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimisavaldused koos CV ja palgasooviga palume saata 03.oktoobriks 2004 e-posti aadressil: katrin.joala@ensto.com , faksile 6747 566 või aadressil: Paldiski mnt 21, 76606 Keila. Kandideerimissoovile lisada märksõna „Turundusassistent“.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
22. september 2004

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

ENSTO ELEKTER AS on aastast 1993 Ensto kontserni kuuluv
elektri-installatsioonitarvikute maaletooja ja hulgimüüja.