Värsked tööpakkumised

Turundusanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92280

Tööpakkumise number

92280

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad.
Turundus- ja müügianalüüside teostamine ja tõlgendamine
Turuülevaadete ja -prognooside koostamine

Nõudmised kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:

  • Väga hea arvutikasutusoskus (Excel, Access)
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Süsteemne mõtlemine
Eelise annavad:
  • Matemaatilise statistika alane kõrgharidus ( või selle omandamine)
  • Andmebaasidega töö kogemus

Ettevõte pakub

  • rõõmsameelset ja teotahtelist meeskonda
  • stabiilset töökeskkonda
  • töökohta Tartu kesklinnas, alates sügisest täiesti uues kontoris
  • arengu- ja karjäärivõimalusi Lõuna-Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes
  • sportimisvõimaluste toetust
  • paindlikku 8 tunnist tööpäeva

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2007
Brutopalk:
11000 EEK kuus

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 5 kauplust Konsumi kaubamärgi, 9 kauplust A ja O kaubamärgi all ning 5 lähikauplust ühtekokku üle 370 töötajaga. TTK tütarettevõte on TTK Kinnisvara OÜ, mis on kaubandus- ja vabaajakeskuse Eeden omanik ja arendaja. TTK on ETK liige.
TTK on pidevalt kasvav ettevõte, mis väärtustab stabiilset arengut. TTK käibemaht on viimase seitsme aastaga enam kui seitsmekordistunud. Pakume tööd