Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693674
Veebipõhine värbamine

Turundusanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Kui huvitud kliendianalüütikast ja digimaailmast, siis on see ametikoht just Sulle!

Peamised tööülesanded ja väljakutsed

  • CRMi tegevuste ja kampaaniate planeerimine ja elluviimine koostöös digiturunduse ja CRMi tiimiga.
  • Uudiskirjade saatmine ja automaatkirjade seadistamine valitud sihtrühmadele
  • CRMi kampaaniate kokkuvõtted
  • Kliendikäitumise ja sihtrühmade pidev analüüs

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus majanduse või sotsiaalteaduste erialal

  • Vähemalt 3-aastane kogemus (kliendi-)analüütikuna

  • Huvi ja oskus informatsiooni oskuslikult analüüsida ja tulemusi põhjendada

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

  • Arvutikasutamise oskus: MS Office, andmeanalüüsi võimaldavad programmid

  • Täpsus, korrektsus ja hea esitlemise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Enesearengut muutustele avatud ettevõttes

  • Karjääri ja arengut toetavaid mitmekülgseid koolitusi

  • Ettevõttesiseseid soodustusi nii maal kui merel

Tööpakkumise number
#693674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
29. märts 2021

AS Tallink Grupp on viimase 30 aasta jooksul kasvanud Läänemere suurimaks laevafirmaks ja üheks suurimaks teenindusettevõtteks meie piirkonnas nii maal, kui merel. Tallink Grupis töötab mitu tuhat oma ala professionaali mitmetest erinevatest riikidest ning me teenindame igapäevaselt kliente üle kogu maailma.
Otsime oma meeskonda põnevaid väljakutseid otsivaid ning teotahtelisi ja rõõmsaid inimesi, kes soovivad anda oma panuse Eesti ühe suurima ja tuntuima ettevõtte arengusse ning Eesti teeninduskultuuri ja turismivaldkonna edendamisse.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020

Vaata rohkem