Värsked tööpakkumised

Turundusalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201436

Tööpakkumise number

201436

Töö kirjeldus

• kliendibaasi ja teenusekasutust puudutavate andmete haldamine ja töötlemine
• teenuste- ja tooteportfelli dünaamikaga seotud perioodiliste raportite ja analüüside koostamine
• erinevate valimite koostamine kliendiuuringuteks ja müügipakkumiste tegemiseks
• andmete kogumise ja analüüsimeetodite arendamine

Nõudmised kandidaadile

• Sul on majanduse-, matemaatika- või statistikaalane kõrgharidus
• Sa valdad väga heal tasemel analüüsimeetodeid
Sa valdad väga heal tasemel andmebaaside-, tabel- ja tekstitöötlusprogramme
• Sa omad vähemalt 2-aastast kogemust andmeanalüüsi valdkonnas
• Sa valdad heal tasemel analüüsiprogramme (nt SAS või SPSS)
• Sa räägid ja kirjutad hästi nii eesti kui ka inglise keeles
• Sul on hea analüüsi- ja üldistusvõime, suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus

• Sa oled tulemusele orienteeritud ja põhjalik ning Sind iseloomustab avatus, paindlikkus ja loovus. Sa naudid tööd huvitaval ja pidevalt muutuval turul.

Pakume Sulle uut, huvitavat ja pingelist tööd tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises keskkonnas, toredaid ja toetavaid kolleege, võimalust juhtida ja arendada Eesti ühte tuntuimat telekommunikatsioonibrändi ning töö tulemsutele väärilist otivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2010

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 AB telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille teenuseid kasutab üle 26 miljoni kliendi 11 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoni- ja internetiteenuseid nii era-kui äriklientidele.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

paindlikkus

avatus

kuluteadlikkus

väljakutsete esitamine

tegutsemine

kvaliteet
Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .