Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #391629

Turundus- ja müügiosakonna direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tagab ettevõtte turunduse aastaplaanide ja müükide stimuleerimise ettevalmistamise
- koordineerib ja tagab müükide stimuleerimiseks kohalike kampaaniate efektiivse toimumise
- juhib kohalike, turunduseks ja müükide stimuleerimiseks vajalike abinõude rakendamist (reklaammaterjalid kauplustele, kataloogid, klipid)
- planeerib ja tagab lojaalsusprogrammide efektiivse toimimise
- tagab ettevõtte uute müügikanalite tõhusa juurutamise.

Nõudmised kandidaadile

- majandus- või turundusalane kõrgharidus
- vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus turunduse valdkonnas
- analüütilise mõtlemise ja oma töö planeerimise oskus
- algatusvõime ja head organisaatoriomadused
- konfliktsituatsioonide lahendamise oskus
- hea eesti, vene ja inglise keele oskus
- hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook)
- B-kategooria juhilubade olemasolu.

Omalt poolt pakume huvitavat erialast tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, karjäärivõimalust, kohapealset väljaõppet

Lisainfo

Kandidaadilt ootame korralikkust, tähelepanelikkust, vastutustunnet, tööarmastust, head pingetaluvust ja suhtlemisoskust.

Tööpakkumise number
#391629

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2015
Kuulutus sisestati:
12. august 2015

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku üle 500 kaupluse Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Bulgaarias.

Vaata rohkem