Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #72174

Turundus- ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundus- ja müügijuhil on koostöös tegevjuhiga tegevusvabadust firma müügistrateegia ja -taktika arendamiseks. Turundus- ja müügijuht peaks:

  • Tagama täna rahuloleva kliendi rahulolu ka edaspidi;
  • Kasutama oskuslikult töötulemuste analüüsi tuleviku planeerimisel;
  • Motiveerima seni otse tegevjuhile allunud tosinaliikmelist müügiteami;
  • Valima ja rakendama tootjate pakutud turundustegevustest sobivaimad ja otsustama, mida marketingi valdkonnas täiendavalt ära teha;
  • Lahtiste silmadega ringi vaatama, et koostöö alustamiseks uusi huvipakkuvaid tootjaid leida.

Kui soovid, saad meie efektiivses meeskonnas müügijuhina töötades osaleda tootejuhtimises ning huvi ja soovi korral ka ostutegevuses.

Ootused kandidaadile

Loodame, et Sul on müügi- ja turundustöös oma seisukohad, mida tänu varasemale edukale müügijuhtimiskogemusele hästi esitada ja põhjendada oskad. Eduka töötamise eeldusteks on head liidriomadused, head läbirääkimisoskused ja hea pingetaluvus.
Töös on hädavajalik:

  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Hea inglise keele oskus (vene ja teiste keelte oskus annab lisaeelise);
  • MS Office programmide kasutamise kogemus;
  • Kehtiv juhiluba.

Soovid tähena tõusta eduka kiirestiareneva firma müügijuhi positsioonile ning koos meie klientide ja tarnijatega rahvusvahelises keskkonnas areneda? Tunned, et väärid igakülgset täiendkoolitust, motiveerivat hüvituspaketti, ametiautot ning muid vajalikke töövahendeid? Saada oma avaldus koos palgasooviga ja CV märgusõna ”Müügijuht” all hiljemalt 24.07.2006. aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15 Tallinn 10118 või e-posti teel läbi CV-Keskuse süsteemi.
Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt. Lisainfot annab Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepp telefonil 667 1520.

Lisainfo

Mercuri Urvali kliendiks on viimasel kümnendil kiiresti arenenud Eesti hulgimüügifirma, mis turustab siin Põhjamaade, Itaalia, Taani ja Prantsusmaa innovaatiliste ettevõtete toodangut. Klientideks on nii teenindus- ja tootmisettevõtted, transpordifirmad kui ka HoReCa sektori ettevõtted ning meditsiiniasutused.

Kiire kasvu tulemusena Eestis oma alal kindlale juhtpositsioonile tõusnud firma pakub kasvu jätkates tööd turundus- ja müügijuhile.

Tööpakkumise number
#72174