Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636492

Turundus-ja müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi töökat ja positiivset abilist müügi- ja turundusvaldkonda.
Sinu ülesanneteks on:

  • igapäevaselt tegeleda turunduse planeerimise ja elluviimisega;
  • turundustekstide ja materjalide koostamine;
  • veebiturunduse planeerimine ja haldamine;
  • klientidele pakkuda keskkondade kasutajatuge;
  • veebilehe uuendamine ja sotsiaalmeedia kontode haldamine (Facebook, Instagram jm);
  • kampaaniate loomine ja läbiviimine;
  • regulaarsete uudiskirjade koostamine ja nende väljasaatmise eest vastutamine;
  • suhelda arendus - ja müügitiimiga, hallata kliendiandmebaase ja veebikeskkondasid, osaleda tootearenduses ja arendusprojektides;
  • suhtlemine potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega ning koostööpartneritega;
  • hinnapakkumiste koostamine;
  • kliendiandmebaaside korrastamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine;
  • kasuks tuleb varasem kogemus müügi ja/või turunduses, lisaks
teadmised internetiturundusest;
  • artiklite ja tekstide koostamise oskus;
  • hea eesti- ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • hea internetist ja sotsiaalmeediast arusaamine;
  • arvutikasutamise oskus heal tasemel;
  • algatusvõime ja iseseisvus;
  • kohusetunne;
  • positiivne ellusuhtumine ning tulemustele orienteeritus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • tööd noores ja sõbralikus kollektiivis.

Tööpakkumise number
#636492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem