Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324600

Turundus- ja müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi teostamine (müügikõnede tegemine, pakkumiste koostamised ning läbirääkimised);
  • Klientide kõnedele ning pöördumistele vastamine, probleemidele lahenduste leidmine;
  • Klienditoe pakkumine;
  • Juhatuse assisteerimine
  • Turundus(sotsiaalmeedia, koolitused)

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on julgust ja initsiatiivi müügikõnede tegemiseks, vastata kõnedele ning võime mõista klientide murekohti. Samuti pead valdama
suhtlustasemel inglise ja vene keelt nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb:

  • Raamatupidamise põhimõtete tundmine;
  • Telemarketingi kogemus;
  • Raamatupidamistarkvarade tundmine.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu ning enesetäiendamise võimalust.
Lisaks pakume Sulle head, toredat nooruslikku kollektiivi, ühisüritusi, erialast koolitust ning kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimisel palume kindlasti märkida palgasoov!

Tööpakkumise number
#324600

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013
Lisainfo palga kohta:
Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust

Amello on olnud järjekindel ja toetav koostööpartner ettevõtetele alates aastast 1999. Oleme nende aastate jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning üha uued ettevõtted on raamatupidamisteenuste osutaja valikul otsustanud just meie kasuks. Meie klientide hulgas on nii tootmisettevõtteid, kaubandusettevõtteid, teenindusettevõtteid kui ka palju teiste valdkondade esindajaid. Meie ettevõtte kliendibaas on suurenenud pidevalt ning tänaseks teenindame me edukalt juba üle 170 äriühingu.

Vaata rohkem