Värsked tööpakkumised

Turundus- ja müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185998

Tööpakkumise number

185998

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma lapsehoolduspuhkusele siirduva töötaja asendamise ajaks TURUNDUS- ja MÜÜGIASSISTENTI.
Põhilisteks tööülesanneteks on turundusmaterjalide (kataloogid, infovoldikud, näidised, toote stendid, presentatsioonid jne) valmistamine, turundusstrateegiate ja -eelarvete koostamisel osalemine, turuinfo kogumine ja analüüs, kliendikülastuste ettevalmistamine, müügitiimi töölähetuste korraldamine, toodete ja klientide dokumendihaldussüsteemi korraldamine (sh tõlkimine) ja haldamine (sertifikaadid, load, lepingud jms.), kodulehe haldamine ning müügiinfo sisestamine majandustarkvarasse Axapta. Vajadusel tellimuste vastuvõtmine klientidelt ja üldsekretäri asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:
vähemalt 1-aastast turundus- või reklaamivaldkonna töökogemust;
väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti keele oskust;
heal tasemel suulist ja kirjalikku inglise keele oskust;
turundus-, majandus-, reklaamialast vmt haridust;
keskmisel suhtlemistasemel vene keele oskust.

Oluline on ka väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet ning
B-kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume väga head töökeskkonda, nooruslikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1, Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga, kuhu on märgitud ka palgasoov, saata aadressil personal(ät)favor.ee

Motivatsioonikirjata laekunud CV-sid ei arvestata!
Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2009
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2009

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt pälvis Favor AS ettevõtlusauhinna võtja tiitli kategoorias Tööstusettevõte 2008.