Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73853

Turundus-ja kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutus ja tööülesanded:

Turundustegevuse planeerimine ja juhtimine:

  • turundusstrateegia loomine ja elluviimine
  • turundus- ja müügiplaanide koostamine ning müügikanalite juhtimine
  • korporatiivse identiteedi kujundamine ja koolide positiivse tuntuse suurendamine
  • kliendihaldussüsteemi loomine ja kliendisuhete juhtimine

Kommunikatsioonitegevuse planeerimine ja juhtimine:
  • kommunikatsioonistrateegia loomine ja elluviimine
  • kommunikatsioonikanalite arendus ja haldamine
  • meediasuhtluse ja PR tegevuse koordineerimine
  • sisekommunikatsiooni korraldamine ettevõttes
  • sise- ja välisürituste organiseerimine (ühisüritused, messid, konverentsid jms)

Ootused kandidaadile

Ootused ja nõudmised:

  • turundus-ja kommunikatsioonialane või majandusalane kõrgharidus
  • väga head turundus-ja kommunikatsioonialased teadmised (korporatiivturundus ja
-kommunikatsioon, branding, kliendisuhete juhtimine jms)
  • eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • esinemisjulgus ja hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • analüüsi- ja algatusvõime
  • tulemustele orienteeritus
  • eelnev töökogemus turundusvaldkonnas

Audentes pakub pikaajalist, huvitavat ning mitmekesist eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas hariduskontsernis. Pakume konkurentsivõimelist töötasu ning häid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks.

Lisainfo

Palume saata oma CV, motivatsioonikiri ning palgasoov läbi CV-Keskuse.

Tööpakkumise number
#73853