Värsked tööpakkumised

Turundus-ja kommunikatsioonijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61318

Tööpakkumise number

61318

Töö kirjeldus

Vastutus ja tööülesanded:

Turundustegevuse planeerimine ja juhtimine:

  • turundusstrateegia loomine ja elluviimine
  • turundus- ja müügiplaanide koostamine ning müügikanalite juhtimine
  • korporatiivse identiteedi kujundamine ja koolide positiivse tuntuse suurendamine
  • kliendihaldussüsteemi loomine ja kliendisuhete juhtimine

Kommunikatsioonitegevuse planeerimine ja juhtimine:
  • kommunikatsioonistrateegia loomine ja elluviimine
  • kommunikatsioonikanalite arendus ja haldamine
  • meediasuhtluse ja PR tegevuse koordineerimine
  • sisekommunikatsiooni korraldamine ettevõttes
  • sise- ja välisürituste organiseerimine (ühisüritused, messid, konverentsid jms)

Nõudmised kandidaadile

Ootused ja nõudmised:

  • turundus-ja kommunikatsioonialane või majandusalane kõrgharidus
  • väga head turundus-ja kommunikatsioonialased teadmised (korporatiivturundus ja
-kommunikatsioon, branding, kliendisuhete juhtimine jms)
  • eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • esinemisjulgus ja hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • analüüsi- ja algatusvõime
  • tulemustele orienteeritus
  • eelnev töökogemus turundusvaldkonnas

Audentes pakub pikaajalist, huvitavat ning mitmekesist eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas hariduskontsernis. Pakume konkurentsivõimelist töötasu ning häid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. märts 2006
Kuulutus sisestati:
2. märts 2006

AS Audentes on kiiresti kasvav ja arenev ettevõte, mis pakub eneseteostusvõimalusi enam kui 250 põhikohaga töötajale. Audentese hariduskontserni kuuluvad Audentese Erakool, Audentese Spordikool ja Audentese Ülikool, kus kokku õpib üle 4600 õppuri. Audentese eesmärk on olla rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud erahariduskeskus, mis pakub kvaliteetset haridust ja mitmekesiseid arenguvõimalusi igale vanuseastmele.