Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61318

Turundus-ja kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutus ja tööülesanded:

Turundustegevuse planeerimine ja juhtimine:

  • turundusstrateegia loomine ja elluviimine
  • turundus- ja müügiplaanide koostamine ning müügikanalite juhtimine
  • korporatiivse identiteedi kujundamine ja koolide positiivse tuntuse suurendamine
  • kliendihaldussüsteemi loomine ja kliendisuhete juhtimine

Kommunikatsioonitegevuse planeerimine ja juhtimine:
  • kommunikatsioonistrateegia loomine ja elluviimine
  • kommunikatsioonikanalite arendus ja haldamine
  • meediasuhtluse ja PR tegevuse koordineerimine
  • sisekommunikatsiooni korraldamine ettevõttes
  • sise- ja välisürituste organiseerimine (ühisüritused, messid, konverentsid jms)

Ootused kandidaadile

Ootused ja nõudmised:

  • turundus-ja kommunikatsioonialane või majandusalane kõrgharidus
  • väga head turundus-ja kommunikatsioonialased teadmised (korporatiivturundus ja
-kommunikatsioon, branding, kliendisuhete juhtimine jms)
  • eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • esinemisjulgus ja hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • analüüsi- ja algatusvõime
  • tulemustele orienteeritus
  • eelnev töökogemus turundusvaldkonnas

Audentes pakub pikaajalist, huvitavat ning mitmekesist eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas hariduskontsernis. Pakume konkurentsivõimelist töötasu ning häid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks.

Tööpakkumise number
#61318