Värsked tööpakkumised

Turundus- ja kommunikatsioonijuhile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88581

Tööpakkumise number

88581

Töö kirjeldus

Turundus- ja kommunikatsioonijuhi tööülesannete hulka kuulub akadeemia turundusstrateegia väljatöötamine, arendamine ja elluviimine, üliõpilaste vastuvõtu tulemuste analüüsimine ja edasise tegevuse kavandamine, osalemine üliõpilaste vastuvõtu planeerimises ja läbiviimises ning akadeemia avaliku- ja sisekommunikatsiooni juhtimine ja arendamine, meediatöö ja infomesside korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame

· kõrgharidust (soovitavalt avalike suhete või turunduse valdkonnas)
· kasuks tuleb töökogemus avalike suhete või ajakirjanduse valdkonnas või kõrgkooli turunduse valdkonnas
· väga head väljendusoskust nii kõnes kui kirjas
· head eesti, vene ja inglise keele oskust
· väga head suhtlemisoskust
· algatusvõimet ja loovust
· head stressitaluvust
· head analüüsivõimet
· tulemustele orienteeritust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

· huvitavat ja vastutusrikast tööd
· eneseteostamise võimalust arenevas organisatsioonis
· riigiasutusele omaseid soodustusi, sh 35 kalendripäevast põhipuhkust

Lisainfo

Elulookirjeldus, avaldus ja oma nägemus Sisekaitseakadeemia turundus- ja kommunikatsioonijuhi tööst (kuni 6000 tähemärki) märgusõnaga “turundus- ja kommunikatsioonijuht” palume saata palume saata 08. jaanuariks 2007 CV Keskuse kaudu või aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343. Info telefonil 696 5343. Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab www-leheküljelt www.sisekaitse.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2006

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades