Värsked tööpakkumised

Turundus- ja arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189826

Tööpakkumise number

189826

Töö kirjeldus

Seoses 2010 a.suvel valmiva gildimajaga (praegu renoveerimisel) laieneb Antoniuse Õue tegevus.
Gildimajja tulevad sepikoda, näitustesaalid , loovuskoda ja külalisateljeed.
Turundus- ja arendusjuhi tegevusvaldkondadeks on Antoniuse Õue üldine juhtimine, arendus- ja turundustegevus, eelarve koostamine ja planeerimine, Õue ürituste korraldamine, turismialane tegevus, projektide kirjutamine.

Nõudmised kandidaadile

Haridus: kõrgem majndus- või kultuurikorraldus
Keeleoskus: eesti keel ja inglise keel (vabad kõnes ja kirjas), kasuks tuleb teise võõrkeele valdamine.
Nõutav:projektide koostamise ja läbiviimise kogemus, kasuks tuleb rahvusvaheliste projektide kogemus.
Arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Tööd meeldivas kultuurikeskkonnas.
Kümne aastase loomemajandusettevõtte kogemusi.
Mitmekesiseid koostöövorme.
Suhtlemist erinevate valdkondade inimestega.

Lisainfo

Tööandjaks on MTÜ Antoniuse Gild juhatus, alluvaid kuni 3 inimest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2010
Brutopalk:
Alates 14000 kuni 16000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisa teenimise võimalus projektide kirjutamisest ja läbiviimisest ja ürituste läbiviimisest

Antoniuse Gild on kunstnike ja käsitööliste ühendus, mis tegutseb Tartu ajaloolises linnasüdames avatud kunsti- ja kultuurikeskuses Antoniuse Õu. Antoniuse Õu koosneb kokku kolmest majast (meistritemaja, gildimaja, keraamikamaja) ning nende vahele jäävast õuealast tantsu- ja turuplatsiga, lava, näitustegalerii ja terrassiga. Praegu tegutseb gildis 12 meistrikoda.
Antoniuse Gildi tegutsemise eesmärgiks on Eesti kunsti ja käsitöö edendamine, näituste, konkursside jm. erialaste ürituste organiseerimine, kursuste ja koolituste korraldamine, kultuuriturismi arendamine.