Värsked tööpakkumised

Turujärelevalve osakonna kaubandustalituse jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365653

Tööpakkumise number

365653

Töö kirjeldus

info ja kommunikatsioonitehnoloogia (mobiiltelefonid, arvutid jms) toodete tarbijakaitse valdkonda reguleerivatest õigusaktidest tulenevate nõuete üle järelevalve teostamine, haldus- ja väärteomenetluste läbiviimine, valdkonnaalaste pöördumiste menetlemine, ettevõtjate, tarbijate ja kolleegide nõustamine ning oma valdkonna õigusloomes osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Eduka kandideerimise eelduseks on

• Juriidiline kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon õiguse erialal
• eelnev kogemus info ja kommunikatsioonitehnoloogia toodete müügi või tootmise valdkonnas
• eelnev kogemus ja valmisolek haldus- ja väärteomenetluste läbiviimiseks
• eelnev kogemus kohtus esindamiseks ja –menetluses osalemisel
• üldised teadmised EL institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ja õigussüsteemist
• tarbijakaitse tegevusvaldkonna õigusaktide tundmist Eesti ja EL kontekstis
• info ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonda reguleerivate õigusaktide tundmist Eesti ja EL kontekstis
• eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
• oskus seada prioriteete
• hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb

• avalikus sektoris töötamise kogemus
• algatusvõime, koostöö- ja eestvedamisoskus
• enese organiseerimisoskus kiiresti muutuvas keskkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

• vastutusrikast, loomingulist ja huvitavat tööd
• eneseteostusvõimalust organisatsioonis
• sõbralikku meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda
• enesearendamise võimalust.

Lisainfo

Hindame kandidaate kes on avara silmaringiga, algatus- ja analüüsivõimelised, koostöö- ja eestvedamisoskusega ning soovivad oma kogemuste ja teadmistega aidata kaasa valdkonna arengule.

Kui leiad, et oled sobiv kandidaat, siis ootame Sinu avaldust ja elulookirjeldust hiljemalt 11. jaanuariks 2015. Täpsem info: kaubandustalituse juhataja Tiiu Vilbrant tel 6 201 714.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2014