Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140760

Turu-uuringute analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raportite ja esitluste ettevalmistamine ja uuendamine
  • Analüütilise ja tehnilise toe pakkumine klienditeeninduse meeskonnale
  • Klientide ja firmasiseste infopäringutega tegelemine
  • Raportite kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea arvutioskus (MS Office)
  • Inglise keele oskus
  • Analüüsivõime
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Täpsus, tähelepanelikkus detailides
  • Sobivus meeskonnatööks
  • Kõrgharidus (võib olla lõpetamisjärgus)
  • Kasuks tulevad algteadmised turu-uuringutest

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Häid võimalusi isiklikuks arenguks ja karjääriks pidevalt arenevas ettevõttes
  • Häid töötingimusi ja professionaalset töökeskkonda
  • Ametialast koolitust
  • Meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#140760

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2008

ACNielsen on pikaajalise kogemusega rohkem kui 100 riigis tegutsev turu-uuringutega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem