Värsked tööpakkumised

Turu arendamise büroo peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57311

Tööpakkumise number

57311

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna turu arendamise büroo otsib oma meeskonda peaspetsialisti, kelle ametiülesanded oleksid järgmised:

- arengukava “Eesti Toit” raames teostatavate erinevate projektide lähteülesannete koostamine ning projektide ellu rakendamise koordineerimine;
- arengukava “Eesti Toit” nõukogu liikmetest koosnevate temaatiliste töörühmade tegevuse korraldamine;
- Euroopa Liidu teavitus-ja müügiedendamismeetmete rakendamise koordineerimine ning vastava Euroopa Komisjoni korralduskomitee töös osalemine;
- eeltoodu osas koostöö korraldamine asjasse puutuvate partnerite ja ekspertidega;
- läbiviidud tegevuste kohta aruannete koostamine ning saavutatud tulemuste hindamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (soovitavalt majanduse, sotsioloogia või avaliku halduse erialal);
- head eneseväljendusoskust, avatust suhtlemisel, loovust ja initsiatiivikust;
- head arvutikasutamise oskust;
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest;
- kohusetunnet, korrektsust, järjekindlust;
- eesti keele oskust kõrgtasemel;
- inglise keele oskust kõrgtasemel;
- kasuks tulevad eelteadmised (kogemused) projektijuhtimisest ning prantsuse keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiiriks on 6310 krooni kuus.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 13. jaanuariks 2006. a. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 249.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 6310 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.