Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346436

Turismi- ja reklaamitalituse jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Järelevalve teostamine lähtudes reklaamiseaduses, tarbijakaitseseaduses jt reklaami ja turundust reguleerivates seadustes sätestatust;
  • Reklaami ja turundust puudutavate tarbijate kaebuste ja pöördumiste lahendamine
  • Turuosaliste nõustamine reklaami ja turundust puudutavates küsimustes
  • Osalemine valdkonda reguleerivate õigusaktide väljatöötamisel ja ettepanekute tegemisel;
  • Osalemine rahvusvahelistes töögruppides ja projektides

Ootused kandidaadile

Eduka kandideerimise eelduseks on:

  • Juriidiline kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon õiguse erialal
  • Eelnev kogemus ja valmisolek haldus- ja väärteomenetluste läbiviimisel
  • Eelnev kogemus kohtus esindamiseks ja –menetluses osalemisel
  • Üldised teadmised EL institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ja õigussüsteemist
  • Tarbijakaitse tegevusvaldkonna õigusaktide tundmist Eesti ja EL kontekstis
  • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • Oskus seada prioriteete
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

  • huvitavat ja mitmekesist erialast tööd mainekas riigiasutuses
  • stabiilset teenistussuhet avalikus sektoris
  • meeldivat töökeskkonda ja sõbralikke kolleege
  • eneseteostus- ja koolitusvõimalusi
  • nüüdisaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem erialane töökogemus avalikus sektoris ja/või reklaamivaldkonnas
  • algatusvõime, koostöö- ja eestvedamisoskus
  • enese organiseerimine kiiresti muutuvas keskkonnas

Tööpakkumise number
#346436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem