Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28118

Turismi-ja majandusarengu peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesandeks on Pärnu linna turismiarengu ning ettevõtlus- ja turismiarengu näitajate andmebaaside koostamine ja haldamine sh
- arengukavas majandusvaldkonna prioriteetsete projektide taotluste esitamine EL struktuurifondidesse;
- projektide majandusarvestus ning-analüüs;
- linna iseloomustavate majandusnäitajate kogumine ja andmebaasi loomine ning haldamine.

Ootused kandidaadile

  • vastavat kõrgharidust (soovituslikult majandus-või turismialane)
  • erialase töö kogemust
  • väga head meeskonnatööoskust
  • väga head suhtlemisoskust
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostamise võimalust
  • koolitusvõimalust
  • avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi

Tööpakkumise number
#28118