Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126029

Türi kaupluse andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saatelehtede alusel kaupade kaubakoodide, nimetuste, koguste ja hindade arvutisse sisestamine.
Sissetuleva kauba saatelehtede alusel jäägis olevate kaupade ostu- ja müügihindade võrdlemine ning kaupluse juhataja või vahetuse vanema korraldusel müügihindade muutmine.
Teostatud ümberhindluste ja mahakandmiste sisestamine arvutisse ja aktide koostamine.

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Nõutav on riigikeele ja soovitav vene keele oskus;
Arvutikasutusoskus väga heal tasemel.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Meeldivat töökollektiivi
Tööle vastavat töötasu

Lisainfo

Töötegemise asukoht on: Grossi Toidukaubad, Türi (Viljandi 13a)

Tööpakkumise number
#126029