Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23085

Tulude peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eelarve tulude projekti koostamine
tulude laekumise analüüs
vajalike õigusaktide eelnõude ettevalmistamine kohalike maksude osas
parkimislubade ja -piletite tellimine, arvelevõtmine ja väljastamine
viivistasude menetlemine

Ootused kandidaadile

Majandusalast kõrgharidust
Erialase töö kogemust
Väga head arvuti kasutamise oskust
Otsustus- ja vastutusvõimet
Täpsust
Õppimisvalmidust

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Eneseteostamise võimalust
Koolitusvõimalust
Avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi

Lisainfo

Avaldus, kaaskiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 15. augustiks 2003. aadressil Pärnu Linnavalitsuse kantselei, Uus 4, 80098 PÄRNU e-post: kantselei@lv.parnu.ee
Märgusõna PERSONALIOTSING

Tööpakkumise number
#23085

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2003
Kuulutus sisestati:
7. august 2003

Pärnu Linnavalitsus kuulutab välja otsingu rahandusosakonna ajutise ametikoha täitmiseks

Vaata rohkem