Tulirelva valdkonna ekspert
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636583

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tulirelvaeksperdi peamiseks ülesandeks on tulirelvaekspertiiside tegemine selgitamaks välja relvade, laskemoona, lasujälgede ning laskmisega seonduvaid asjaolusid.

Ootused kandidaadile

- II astme kõrgharidus (võib olla omandamisel);
- suuline ja kirjalik eesti keele oskus C1 tasemel;
- ühe võõrkeele (soovitav inglise keel) oskus B2 tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;
- B-kategooria autojuhiluba;
- ametikohal vajalike arvutiprogrammide tundmine (MS Word, MS Excel);
- täpsus, korrektsus, pingetaluvus ja kiire õppimisvõime;
- eelnev töökogemus valdkonnas ei ole vajalik.

Võimalust teha aprillist 2020 huvitavat ja vastutusrikast tööd riiklikus ekspertiisiasutuses. arenguvõimalust, head töökeskkonda ja töökat kollektiivi. Eksperdi kohale sobivusel pakume väljaõpet kohtueksperdi staatuse saamiseks (kestvusega kuni 2 aastat).
Palume CV-le lisada motivatsioonikiri, haridust tõendava dokumendi koopia ning karistusregistri väljavõte enda kohta koos ajalooga. Vaata ka infot Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi kodulehelt www.ekei.ee

Tööpakkumise number
#636583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2020

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut on Justiitsministeeriumi hallatav riigiasutus, mille ülesanne on kohtuekspertiiside ja -uuringute tegemine ning ekspertiisitegevust toetav teadus- ja arendustegevus.

Vaata rohkem